strona główna

Aktualności

Ukazał się kalendarz ścienny myśliwych i sympatyków łowiectwa na 2019 r.

Ukazał się kalendarz ścienny myśliwych i sympatyków łowiectwa na 2019 r.
Październik 04 10:46 2018 Wydrukuj

Do sprzedaży trafił kalendarz ścienny myśliwych i sympatyków łowiectwa na 2019 r., wydany jak co roku nakładem Oficyny Wydawniczej Oikos. Wśród ilustrujących go 12 plansz znajdują się wyłącznie zdjęcia autorstwa polskich fotografików przyrody (w tej edycji są to: Magdalena Sarat, Wojciech Misiukiewicz, Łukasz Łukasik, Ryszard Adamus oraz nieżyjący już Lech Karauda) wykonane w krajowych łowiskach.
 
Kalendarz zawiera niezbędne informacje dla każdego myśliwego i sympatyka łowiectwa: czytelne kalendarium z wyraźnym podziałem tygodniowym, imiona solenizantów, godziny wschodów i zachodów Słońca oraz Księżyca, pełnie Księżyca, kalendarz polowań, zmiany czasu i ważniejsze święta, a także kalendarium na poprzedni i następny miesiąc.

 
Na ostatniej stronie znajduje się kalendarium na styczeń 2020 r. Przy poszczególnych dniach znalazło się też miejsce na sporządzanie krótkich notatek.
 
Format kalendarza po rozłożeniu to 56 x 42 cm. Do wysyłki jest on pakowany w kartonowe pudełko, chroniące przed uszkodzeniami. W cenie 32 zł (a dla prenumeratorów – 26 zł) można go kupić na www.sklep-oikos.pl. Na stronie sklepu
została zamieszczona także galeria wszystkich 12 zdjęć ilustracyjnych.
 
Istnieje również możliwość zamówienia kalendarza ze stopką reklamową firmy, koła łowieckiego lub nadleśnictwa. Szczegóły pod numerem tel. 22 659 36 50 lub 609 466 456 oraz e-mailowo: k.garbaczonek@oikos.net.pl.
 
Red., Fot. archiwum

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.