strona główna

Aktualności

3 x P według THZ Incorsa

3 x P według THZ Incorsa
Listopad 30 14:24 2018 Wydrukuj

3 x P oznacza: przyjedź, poznaj ofertę, postrzelaj. Tak w skrócie można określić nową strategię marketingową Towarzystwa Handlu Zagranicznego Incorsa w Warszawie. 28 listopada br. firma uruchomiła filię swojego sklepu przy stołecznej strzelnicy Agvo na ul. Puławskiej 561. W grudniu jest planowane otwarcie drugiego sklepu, również przy warszawskiej strzelnicy, tym razem ZKS na ul. Marymonckiej 42. W najbliższym czasie podobna placówka Incorsy zacznie też działać na kolejnym obiekcie strzeleckim – w okolicach Pruszkowa pod Warszawą.
 
Wspomniana strategia 3 x P została dokładnie zaplanowana przez firmę:

  • przyjedź – wspólnym mianownikiem wspomnianych obiektów jest ich lokalizacja w pobliżu zjazdów z dróg ekspresowych lub autostrady, tak aby potencjalni klienci mogli dotrzeć do wybranej strzelnicy bez konieczności przemieszczania się po zakorkowanej stolicy;
  • poznaj – we wspomnianych filiach sklepów, w miarę możliwości lokalowych, klienci będą mieli szansę zapoznać się z pełną ofertą firmy Incorsa. Przed przyjazdem do danego punktu warto się upewnić, czy interesujący nas towar jest dostępny. W razie braku zostanie on dostarczony do konkretnej filii nawet w kilka godzin;
  • postrzelaj – jest to chyba najważniejsza rzecz, ponieważ z wybraną jednostką broni będzie się można udać na jazdę próbną, czyli w tym wypadku na oś strzelecką.  
Ponadto firma zaplanowała cykl imprez promujących to przedsięwzięcie. Między 29 a 30 listopada odbywa się Grand Power Day, który przybliży polskim strzelcom słowacką markę broni Grand Power, a 1–2 grudnia – Schmeisser Day, czyli prezentacja karabinów platformy AR i pistoletów Hugo niemieckiej firmy Schmeisser. Produkty obydwu marek są oferowane z atrakcyjnymi rabatami. Podobne imprezy przewidziano przy otwarciu drugiego sklepu na strzelnicy ZKS na ul. Marymonckiej 42. Planowany termin to 14–16 grudnia.
 
Tekst i zdjęcia Paweł Szustkiewicz

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.