strona główna

Aktualności

Targi IWA OutdoorClassics 2019

Targi IWA OutdoorClassics 2019
Styczeń 16 15:05 2019 Wydrukuj

IWA OutdoorClassics 2019, najważniejsze w Europie wydarzenie targowe dla branż łowieckiej, sportów strzeleckich, a także wyposażenia dla outdooru, ochrony osobistej oraz służb ochrony ludzi i mienia, odbędzie się 8–11 marca w centrum wystawowym w Norymberdze. Jak co roku w halach wystawowych o powierzchni przekraczającej 100 tys. m2 zostanie zaprezentowana szeroka gama produktów, w tym tegoroczne nowości rynkowe. Swoją obecność na tej imprezie potwierdzili również reprezentanci Polski – na razie są to m.in. znane myśliwym firmy Delta Optical, FAM-Pionki, Kolba.pl czy Bagar/Wisport.

 
Udział w targach jest zarezerwowany dla klientów biznesowych oraz reprezentantów mediów branżowych. Jak potwierdziliśmy w firmie Meritum s.c., przedstawicielstwie Targów Norymberskich w Polsce, mogą w nich uczestniczyć także członkowie Zarządu Głównego i zarządów okręgowych PZŁ (pracownicy tych organów muszą uzyskać specjalną rekomendację), po wcześniejszej rejestracji online i zakupie biletu elektronicznego (indywidualnie dla każdej osoby). Nie przewidziano natomiast możliwości udziału członków zarządów kół łowieckich.
 
W 2018 r. targi IWA OutdoorClassics odwiedziło 46 562 osoby z przeszło 121 krajów świata, a swoją ofertę przedstawiło 1562 wystawców. W tym roku organizatorzy spodziewają się podobnej liczby uczestników wydarzenia. O prezentowanych w Norymberdze nowościach i ciekawostkach będziemy informować na łamach oraz w naszej witrynie internetowej.
 
Red., Fot. materiały prasowe IWA OutdoorClassics

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.