strona główna

Aktualności

Sklep Kolba zmienia siedzibę. W weekend uroczyste otwarcie!

Sklep Kolba zmienia siedzibę. W weekend uroczyste otwarcie!
Październik 06 11:41 2021 Wydrukuj

Już 9 i 10 października w godzinach 9.00 – 19.00 odbędą się dni otwarte sklepu Kolba, który niedawno przeniósł się do nowej siedziby, znajdującej się przy ul. Wiejskiej 46 w Czeladzi. Nowy sklep to aż 500 m2 powierzchni handlowej, wypełnionej bogatą ofertą broni palnej, noży, środków obrony osobistej, profesjonalnej odzieży, a nawet grilli.
 
Podczas dni otwartych goście będą się mogli zapoznać z poszerzonym asortymentem i skorzystać z doradztwa profesjonalnej obsługi. Zaplanowano również: degustacje, pokazy grillowania oraz liczne niespodzianki, takie jak konkursy z nagrodami, obniżki cen do -45%, a także ciekawe prelekcje, prowadzone przez ekspertów z Kolby i wyjątkowych gości specjalnych. Dla najmłodszych również zostaną przygotowane atrakcje, m.in dmuchaniec, wata cukrowa i kolorowanki. 9 października o godzinie 9.00 nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi.
 
Prelekcje stanowią bardzo istotną część dni otwartych. Podczas nich słuchacze będą mogli zyskać wartościową wiedzę, m.in. poznać historię polskiego myślistwa, tajniki preppingu i bushcraftu, a nawet paranormalnych technik śledczych. Prelekcje staną się również okazją do spotkania twórców internetowych znanych z kanałów takich jak Preppers Poland, Darz Bór TV czy Urbex History.
 
Wraz z przeprowadzką do nowej, większej siedziby Kolba zyskała sporo nowych możliwości. Ogromna powierzchnia handlowa pozwoliła na stworzenie zbrojowni, w której znalazł się bardzo duży asortyment broni palnej, wzbogacony o sprzęt pochodzący od liderów w swoim segmencie. Jedną z najbardziej interesujących marek premium, których produkty oferuje Kolba, jest producent sztucerów myśliwskich i karabinów sportowych Christensen Arms. Ta firma jako pierwsza opracowała lufę wykonaną z włókna węglowego, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem marki zaowocowało stworzeniem niezwykle lekkich i precyzyjnych karabinów.
 
W ofercie Kolby znajduje się również sprzęt innych czołowych producentów, m.in. CZ, Sako, Mossberg, Beretta oraz ATA, a także najwyższej jakości odzież myśliwska, takich marek jak: Härkila, Seeland i Tagart. Dzięki temu klienci mogą w jednym miejscu znaleźć wszystko, czego potrzebują do polowania, uprawiania strzelectwa oraz outdooru. W trosce o wygodę robienia zakupów Kolba zadbała o przestronny parking oraz liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dzięki zmianie siedziby dużo łatwiejszy stał się również dojazd – sklep przy ul. Wiejskiej 46 w Czeladzi znajduje się blisko trasy oraz centrum handlowego M1.
 
Zmiana lokalizacji Kolby wyniknęła z naturalnej kolei rzeczy. Nasza firma rozwija się bardzo intensywnie i dynamicznie, przez co w krótkim czasie dołączyło do nas wielu nowych pracowników. Dawna siedziba naszej firmy przestała być dla nas wystarczająca, dlatego zaczęliśmy szukać nowego budynku do zaadaptowania do naszych potrzeb. Sama lokalizacja aktualnej siedziby i sklepu jest również dużo bardziej atrakcyjna pod względem dojazdu, zarówno dla klienta, jak i pracownika. Budynek pozwolił nam na stworzenie przestronnego sklepu, w którym mogliśmy zaoferować znacznie więcej sprzętu niż w poprzednim lokalu – komentuje przeprowadzkę Łukasz Matuszczak, właściciel firmy. – Miejsce, w którym Kolba znajduje się dzisiaj, to wynik wieloletniej ciężkiej pracy oraz planowania przyszłości firmy, dlatego nie jestem zaskoczony tak intensywnym rozwojem. Już 10 lat temu wiedziałem, że dzięki podejmowaniu odpowiednich decyzji za pewien czas osiągniemy zamierzony cel i staniemy się jednym z liderów wśród polskich sklepów oferujących m.in. broń, noże i środki ochrony osobistej. W przyszłości planujemy wykorzystywać potencjał, jaki daje nam powierzchnia naszego magazynu oraz sklepu. Naszym głównym celem na najbliższe lata jest stopniowe wkraczanie na rynki zagraniczne oraz poszerzanie oferty o kolejne sprzęty, odzież i akcesoria, które będą ułatwiać życie miłośnikom myślistwa, strzelectwa i outdooru. Chcemy rozwijać Kolbę w takiej formie, w jakiej robiliśmy to do tej pory, jednak jesteśmy również elastyczni i nie zamykamy się na to, co przyniesie najbliższa przyszłość – mówi.
 
Wszyscy fani myślistwa, strzelectwa i outdooru powinni więc zarezerwować weekend 9–10 października i w godz. 9.00 – 19.00 odwiedzić Kolbę podczas dni otwartych. W październikowym wydaniu został zamieszczony kupon zniżkowy uprawniający do odebrania 100 zł rabatu na zakupy w tych dniach.
 
Szczegóły dotyczące imprezy są dostępne na profilu sklepu Kolba na Facebooku (
@kolbapl).
 
Red., 
Fot. arch. sklepu Kolba

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.