strona główna

Aktualności

Przedpremiery firmy Cosmi w Serocku

Przedpremiery firmy Cosmi w Serocku
Październik 08 16:06 2021 Wydrukuj

Pod koniec września w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy Cosmi. Prezes Luca Gaeti oprócz dobrze już znanej strzelby półautomatycznej oraz opisanego w ubiegłym roku na łamach sztucera Rigato zaprezentował piękną nadlufkę. Bok zbudowany na bazie systemu Bossa, z niezwykłym, innowacyjnym systemem spustowo-uderzeniowym oglądaliśmy przedpremierowo, bo oficjalna premiera odbędzie się dopiero 3 listopada na targach w Londynie.
 
Signor Gaeti zapowiedział również pierwszy repetier w historii firmy, który zostanie zaprezentowany niebawem. Miałem okazję przyglądać się prototypowej wersji tej broni i z satysfakcją przyznaję, że nawet w czterotaktowym sztucerze nie zabrakło szczypty szaleństwa, tak charakterystycznej dla spadkobierców Rodolfa Cosmiego. Liczę na to, że wkrótce uda mi się zaprezentować obie nowości czytelnikom.
 
Pretekstem do spotkania w Serocku było nawiązanie współpracy włoskiej firmy z polskim przedsiębiorstwem Milicon. Kolejny przedstawiciel Cosmi na naszym rynku to dowód na rosnące zainteresowanie tą piękną i niezwykle interesującą bronią, co bardzo cieszy.
 
Tekst i zdjęcia Łukasz Dzierżanowski

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.