strona główna

Aktualności

Kalendarz ścienny na 2022 r. już w sprzedaży!

Kalendarz ścienny na 2022 r. już w sprzedaży!
Październik 12 09:04 2021 Wydrukuj

Tradycyjnie w ostatnim kwartale roku Oficyna Wydawnicza Oikos wypuściła ścienny kalendarz myśliwych i sympatyków łowiectwa na 2022 rok. W myśl idei, która od początku przyświeca jego twórcom, na 12 kartach dla poszczególnych miesięcy zamieszczono zdjęcia polskich łowisk oraz zwierzyny wykonane przez znanych i cenionych polskich fotografów przyrody: Sławomira Skukowskiego, Grzegorza Gaczyńskiego, Wojciecha Misiukiewicza, Bartosza Rakoczego i Ryszarda Adamusa.
 
Kalendarz po rozłożeniu ma sprawdzony przez lata format 42 × 50 cm. W kratce przy każdej dacie zostawiliśmy sporo miejsca na notatki. W odpowiedzi na sugestie użytkowników wprowadziliśmy numerację tygodni. Nie zapomnieliśmy też zamieścić informacji przydatnych każdemu myśliwemu i leśnikowi: godzin wschodów i zachodów Słońca oraz Księżyca, faz Księżyca (wyraźnie oznaczone pełnie), a także okresów polowań, gdzie trzeba, wydłużonych o dni wolne od pracy. Oprócz imienin i świąt państwowych bądź kościelnych uwzględniliśmy również bardziej łowieckie okazje, takie jak: Dzień św. Eustachego, Dzień św. Huberta, Światowy Dzień Sokolnictwa, Międzynarodowy Dzień Bobrów czy Dzień Polskiej Niezapominajki. Na każdej karcie znalazło się również przydatne minikalendarium na poprzedni i przyszły miesiąc, a na końcu – dodatkowa karta z kalendarium na styczeń 2023 roku.
 
Zachęcamy do składania zamówień na www.sklep-oikos.pl. Cena wynosi 36 zł (dla prenumeratorów mniej – 29 zł). Kalendarze wysyłamy na nasz koszt w tekturowych opakowaniach, które chronią przed uszkodzeniem, zabrudzeniem i zamoczeniem zawartości. Przy zakupie minimum 20 sztuk możemy zaproponować wersję z zaprojektowaną na nasz koszt spersonalizowaną stopką z danymi koła, nadleśnictwa lub firmy. Większe zamówienie oznacza również atrakcyjny rabat. Szczegółowe informacje pod numerem 22 659 36 50 lub pod adresem k.zazulinski@oikos.net.pl.
 
Red., Fot. Archiwum

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.