strona główna

Aktualności - Artykuł sponsorowany

Eurohunt zatrudni przedstawiciela na region Europy Środkowej

Eurohunt zatrudni przedstawiciela na region Europy Środkowej
Grudzień 01 08:55 2021 Wydrukuj

Eurohunt z siedzibą w Ilfeld w Turyngii – znany niemiecki producent z ponad 30-letnim doświadczeniem i dostawca sprzętu oraz akcesoriów myśliwskich do krajów europejskich (obecny i dobrze rozpoznawalny również w Polsce) – zatrudni przedstawiciela handlowego na Polskę, kraje bałtyckie, Ukrainę i Czechy.
 
Firma ma w swojej ofercie przeszło 1,5 tys. produktów ponad 30 marek. Jest generalnym importerem sprzętu Spypoint do Europy oraz producentem własnych fotopułapek Vosker, a także właścicielem znanych, popularnych także w naszym kraju wabików Weisskirchen.
 
Interesująca, pełna wyzwań i podróży praca w środowisku międzynarodowym czeka na osobę z wykształceniem handlowym i doświadczeniem w branży myśliwskiej, outdoorowej i związanej z systemami zabezpieczeń. Zadaniami przedstawiciela handlowego Eurohuntu będą: wsparcie międzynarodowego zespołu sprzedażowego firmy, rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych, a także uczestnictwo w branżowych wydarzeniach targowych w poszczególnych państwach reprezentowanego regionu.
 
Wymagana płynna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
 
Zamień pasję myśliwską w profesję – prześlij swoje CV e-mailowo na adres: Thomas.Schneider@eurohunt.de.
 
AP, Fot. Eurohunt

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.