strona główna

Aktualności

Ty też możesz się znaleźć na okładce „Braci”!

Ty też możesz się znaleźć na okładce „Braci”!
Lipiec 21 11:10 2023 Wydrukuj

Na okładce czerwcowej „Braci” zaprezentowaliśmy jedenastoletniego Oliviera Włodarczyka – naszego kolegę myśliwego z Wielkiej Brytanii (o którym pisaliśmy na s. 34 w 6/2023; artykuł można też pobrać TUTAJ). Z kolei na okładce lipcowego numeru zamieściliśmy zdjęcie redakcyjnego eksperta Łukasza Dzierżanowskiego z kozłem myłkusem, którego strzelił na Podlasiu (historię upolowania tego rogacza znajdziecie na s. 14 w 7/2023 i TUTAJ).

 
 
Każdy z was, drodzy czytelnicy, również może trafić na okładkę ogólnopolskiego miesięcznika myśliwych i sympatyków łowiectwa „Brać Łowiecka”! Nadsyłajcie swoje zdjęcia na adres braclowiecka@oikos.net.pl z krótkim opisem okoliczności wykonania fotografii, nazwiskiem jej autora i numerem telefonu kontaktowego. Z nadawcami najlepszych zdjęć skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów ewentualnego zamieszczenia ich na okładce.
 
Zwróćcie szczególną uwagę na format (podpowiedzią niech będą właśnie okładki numerów 6/2023 i 7/2023) oraz bardzo dobrą jakość techniczną zdjęć.
 
Więcej szczegółów pod numerem tel. 601 551 891.
 
Red., Fot. archiwum (autorzy zdjęć okładkowych: Bartosz Włodarczyk, Rafał Masłow)

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.