strona główna

Aktualności

Weekendowe warsztaty Delty na strzelnicy dalekodystansowej w Zielonce

Weekendowe warsztaty Delty na strzelnicy dalekodystansowej w Zielonce
Kwiecień 17 07:23 2024 Wydrukuj

Delta Long Range Weekend (DLRW) to warsztaty dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć strzelać na dalekim dystansie lub udoskonalić swoje umiejętności strzeleckie, w tym także dla myśliwych. W tym roku odbędą się 11–12 maja na Strzelnicy Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w podwarszawskiej Zielonce. Organizatorem tego cyklicznego i bardzo dobrze przyjętego wydarzenia jest firma Delta Optical (ubiegłoroczną edycję imprezy relacjonował Michał Dudzik w 7/2023).
 
Warsztaty będą prowadzone na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz praktycznej nauki strzelania pod okiem instruktorów na osiach o długościach od 100 m do 1800 m ze stalowymi gongami, w Zielonce będzie można spotkać Przemysława Wójtowicza, snajpera i weterana z Afganistanu oraz Wojciecha Jagielskiego, założyciela Ośrodka Szkolenia Strzelców Wyborowych w Toruniu. Obaj będą dzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniami.
 
Wśród poruszanych i ćwiczonych w praktyce zagadnień znajdą się strzelectwo precyzyjne i taktyczne, extreme long range, strzelanie w warunkach stresowych, test Thomasa Hauglanda, a także wykorzystanie kalibru .22 LR do treningu. Będzie również możliwość zapoznania się z ofertą i przetestowania najnowszych celowników marki Delta.
 
Koszt uczestnictwa w jednym dniu warsztatów wynosi 400 zł. Mniejsze wpisowe – 300 zł – zapłacą uczestnicy posiadający lunetę Delta oraz użytkownicy kalibru 22 LR. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są do 4 maja dla obywateli Polski, goście z zagranicy muszą się zadeklarować do 25 kwietnia.
 
Inauguracja warsztatów, z omówieniem organizacji, przebiegu oraz warunków bezpieczeństwa każdego dnia o godz. 8.30.
 
Więcej szczegółów TUTAJ
 
RD, Fot. z archiwum firmy Delta Optical

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.