strona główna

Aktualności

Gdzie jest Hikmicro? Harmonogram czerwcowej akcji promocyjnej on the road

Gdzie jest Hikmicro? Harmonogram czerwcowej akcji promocyjnej on the road
Maj 28 13:45 2024 Wydrukuj

Pod nazwą Hikmicro on the road polskie przedstawicielstwo jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów nokto- i termowizji do polowań odwiedza sklepy myśliwskie na terenie całego kraju. Akcja promocyjna kierowana do myśliwych i osób zainteresowanych optoelektroniką rozpoczęła się w maju prezentacjami sprzętu w sklepach: Michał Szawara w Zwierzyńcu, Mr. Hunter w Kowalewie Pomorskim i Leśny Rynek w Suwałkach.

 

– Myśliwi doceniają tę inicjatywę. Nie każdy ma możliwość wzięcia udziału w targach łowieckich, więc postanowiliśmy, że to my przyjedziemy do nich i zaprezentujemy pełen wachlarz ofertowy. Zainteresowani zakupem nokto- lub termowizji mają niepowtarzalną okazję do porównania urządzeń w poszczególnych przedziałach cenowych i dostosowania wyboru do swoich potrzeb – mówi Wojciech Sadowski, menadżer ds. rozwoju marki Hikmicro na polskim rynku. – Ze strony użytkowników optoelektroniki myśliwskiej pojawia się podczas spotkań sporo sugestii udoskonaleń funkcjonalnych czy konstrukcyjnych oferowanego przez nas sprzętu. Część z nich jest już wdrażania, a pozostałe sukcesywnie przekazujemy do producenta – dodaje.
 
Uczestnicy spotkań promocyjnych mają szansę zapoznać się z poszczególnymi produktami, w tym przetestować m.in. najświeższe rynkowe nowości – lunety: noktowizyjną Alpex 4k LRF i termowizyjną Stellar 2.0, a także lornetkę multispektralną Habrok 4k. Dla wszystkich przewidziano firmowe gadżety i upominki.
 
W czerwcu zespół Hikmicro pojawi się aż w pięciu lokalizacjach. Będą to kolejno sklepy: Trofeum w Nowej Wsi Malborskiej (8 czerwca, godz. 8.00–15.00), Strzelec w Zielonej Górze (11 czerwca, godz. 10.00–18.00), Arma J. w Jaworzni Zagórzu (14 czerwca, godz. 15.00–22.00) i strzelnica myśliwsko-sportowa Poronin w Nowem Bystrem (15 czerwca, godz. 9.00–15.00). Ostatnia prezentacja odbędzie w sklepie Kolba w Czeladzi (29 czerwca, godz. 9.00–19.00) i będzie jedną z licznych atrakcji podczas zaplanowanych na ten dzień obchodów 20-lecia firmy.
 
Szczegółowy harmonogram można również znaleźć na ostatniej stronie czerwcowego wydania , dostępnego m.in. w sprzedaży wysyłkowej (w cenie okładkowej, bez kosztów nadania) na www.sklep-oikos.pl
 
Akcja jak na razie zaplanowana jest do października br. W lipcu Hikmicro pojawi się m.in. w Mazurskim Centrum Myśliwskim w Giżycku, a dokładny plan wakacyjnej objazdówki będzie dostępny również na łamach . Kalendarz akcji nie jest jednak zamknięty. Sklepy myśliwskie zainteresowane zorganizowaniem u siebie spotkania z marką Hikmicro mogą się zgłaszać do polskiego przedstawicielstwa firmy.
 
Red., Fot. Hikmicro

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.