strona główna

Aktualności

Zgarnij szkolenie strzeleckie w akcji promocyjnej SWAROVSKI OPTIK, Deer Opole i NHSM w Chodzieży

Zgarnij szkolenie strzeleckie w akcji promocyjnej Swarovski Optik, Deer Opole i NHSM w Chodzieży.
Maj 28 16:41 2024 Wydrukuj

Uznany austriacki producent optyki myśliwskiej, firma SWAROVSKI OPTIK, dysponuje kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu coraz bardziej popularnych również wśród myśliwych strzelań na dalekie dystanse. Aby przybliżyć ich funkcjonalność oraz możliwości zastosowań, polski przedstawiciel marki wraz z dwoma partnerami handlowymi – Centrum Myśliwskim Deer w Opolu i Nadnotecką Hurtownią Sprzętu Myśliwskiego w Chodzieży – organizuje nietypową akcję promocyjną.
 
Każda osoba, która w okresie od 1 do 14 czerwca br. kupi lunetę celowniczą SWAROVSKI OPTIK w wymienionych sklepach, będzie mogła wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu strzeleckim. (Uwaga! Szczegółowe informacje dotyczące modeli objętych promocją są do uzyskania w sklepach). Zakres szkolenia będzie obejmować zarówno ogólne informacje o optycznych przyrządach celowniczych, jak i zagadnienia szczegółowe dotyczące przystrzeliwania broni, a także zapoznanie się z praktycznymi rozwiązaniami sprzętowymi i wspierającymi je programami balistycznymi. Wiedza teoretyczna stanowić będzie jedynie wprowadzenie do części praktycznej, podczas której uczestnicy będą zdobywać umiejętności pozwalające celnie strzelać na dystansach do 300 m. To trochę dalej niż maksymalna odległość strzału kulowego obowiązująca w naszym kraju, ale strzelnica to przecież nie łowisko, a poza tym wiele osób poluje również za granicą, gdzie limity odległości są większe lub nie ma ich w ogóle. Ponadto 300 m można określić jako punkt wyjścia w strzelaniach dalekodystansowych, gdyż taka odległość wymaga już posiadania podstawowej wiedzy o balistyce zewnętrznej oraz doszlifowanych umiejętności strzeleckich.
 
Główne złożenie szkolenia uwzględnia udział w nim myśliwych z własną bronią. Na strzelnicy będzie jednak możliwość wypróbowania „w ogniu” najnowszych rozwiązań optycznych przeznaczonych do strzelań na dalekie dystanse, jakie oferuje firma SWAROVSKI OPTIK. Przewidywany czas szkolenia, w zależności od liczby osób, to 4–8 godz.

Terminy i miejsce szkoleń:

Centrum Myśliwskie Deer

– 13 lipca 2024 r., strzelnica Jasienie (Nadleśnictwo Kluczbork). 
Nadnotecka Hurtownia Sprzętu Myśliwskiego

– 20 lipca 2024 r., strzelnica w Górznej (Nadleśnictwo Lipka).
 
Red., Fot. SWAROVSKI OPTIK

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.