strona główna

Aktualności - Artykuł sponsorowany

ATN Mars 5 XD – wejdź na wyższy poziom jakości w świecie celowników termowizyjnych

ATN Mars 5 XD – wejdź na wyższy poziom jakości w świecie celowników termicznych
Czerwiec 17 16:55 2024 Wydrukuj

Postęp i zmiany technologiczne w urządzeniach wykorzystywanych w łowiectwie miały zawsze kluczowe znaczenie dla myśliwych, ponieważ od tego zależał wynik polowań. Taką współczesną innowacyjnością skierowaną do myśliwych jest rewolucyjny celownik termowizyjny ATN Mars 5 XD piątej generacji. Urządzenie łączy w sobie zaawansowaną technologię z nowoczesnym designem, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

 

Sercem ATN Mars 5 XD jest sensor piątej generacji o rozdzielczości 1280 x 1024, zdolny do rejestrowania obrazów termicznych z niezwykłą ostrością. Urządzenie zapewnia detekcję postaci człowieka na odległość do 2150 m, zasięg rozpoznawania do 860 m i identyfikacji do 480 m. Dzięki temu myśliwy ma znaczną przewagę w lokalizowaniu i identyfikowaniu celów nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.
 


Jednak wyjątkowe cechy ATN Mars 5 XD na tym się nie kończą. Ten celownik został wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji zaprojektowanych po to, aby przenieść łowieckie doznania na wyższy poziom. Wśród nich znajduje się zintegrowany dalmierz laserowy, umożliwiający myśliwym dokładne określenie odległości między nimi a ich celami. Ultraczuły sensor termiczny HD 1280 x 1024, 60 Hz, 12 mikronów, oferuje wyraźną i szczegółową wizualizację obrazów termicznych, a możliwość nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości pozwala na rejestrowanie i udostępnianie każdej niezapomnianej chwili z polowania.
 

Jedną z najbardziej godnych uwagi funkcji ATN Mars 5 XD jest zintegrowany kalkulator balistyczny. To zaawansowane narzędzie dostarcza myśliwym kluczowych danych, takich jak kompensacja balistyczna, kąt strzału i inne, co pozwala na bardziej precyzyjne i skuteczne oddanie strzałów. Wbudowane wi-fi i Bluetooth umożliwiają myśliwym łatwe podłączenie urządzenia do innych gadżetów i akcesoriów, otwierając świat nowych możliwości w cyfrowej erze polowań.
 


Co więcej, celownik jest przyjazny dla użytkowników dzięki ATN Reticle Editor – rozwiązaniu pozwalającemu myśliwym na projektowanie niestandardowych siatek celowniczych, które pasują do ich specyficznych potrzeb. Niezależnie od tego, czy celuje się do dzików, jeleni czy muflonów, Mars 5 XD jest wystarczająco elastyczny, aby sprostać różnym scenariuszom polowań.
 

Ergonomiczny i kompaktowy design ATN Mars 5 XD w połączeniu z niestandardową siatką celowniczą i żywotną baterią to idealne narzędzie do stawiania czoła wszelkim wyzwaniom, jakie mogą się pojawić w łowisku. Ponadto odporność urządzenia na warunki atmosferyczne zapewnia niezawodne działanie nawet w przypadku najbardziej niekorzystnej aury.


ATN Mars 5 XD piątej generacji to celownik termiczny reprezentujący przyszłość, jeśli chodzi o wykorzystanie optoelektroniki w łowiectwie. Dzięki wyjątkowej wydajności, zaawansowanym funkcjom i innowacyjnemu designowi daje myśliwym niezrównaną przewagę nad celami. Niezależnie od tego, czy polujemy w warunkach niskiej widoczności, czy strzelamy do bardzo oddalonych celów, ATN Mars 5 XD jest gotowy, by sprostać wszelkim wyzwaniom i zapewnić sukces w każdej łowieckiej sytuacji.
 
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź link.

JM, Fot. ATN 

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.