strona główna

Aktualności

Kolba zaprasza do sklepu w Czeladzi na dwudziestkę!

Kolba zaprasza do sklepu w Czeladzi na dwudziestkę!
Czerwiec 21 13:01 2024 Wydrukuj

Obchody 20. urodzin firmy Kolba.pl zaplanowano na 29 czerwca (od godz. 9.00 do 19.00) w siedzibie przy ul. Wiejskiej 46 w Czeladzi. Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich! W programie liczne atrakcje, w tym warsztaty, prelekcje, konkursy z nagrodami i licytacje charytatywne. Nie zabraknie też specjalnych okazji cenowych.

 

Prelekcje – udział należy zgłaszać za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego TUTAJ – rozpoczną się o godz. 9.30 wystąpieniem Opuszczone miejsca pod napięciem wygłoszonym przez GoUrbex. Później (godz. 10.00) scenę przejmie himalaista Piotr Krzyżowski, który opowie o wyprawie na Nanga Parbat i Gaszerbrum I. Pojawi się także kilka zagadnień stricte łowieckich, które zainteresują również młodych miłośników przyrody. W samo południe zespół youtubowego kanału Sudecka Ostoja zabierze słuchaczy na afrykańskie polowanie. O godz. 15.15 odbędzie się prelekcja na temat sokolnictwa, a o godz. 16.00 Michał Góral podpowie jak się przygotować, w co się wyposażyć i jak podchodzić podczas terenowej obserwacji zwierzyny.
 
Wśród licznych konkursów znajdą się m.in. rywalizacje w strzelaniu z wiatrówki, łuku, a nawet karabinu na wodę oraz dobrze znane sympatykom Kolby rżnięcie piłą, ale także coś szczególnego dla miłośników noży. W ramach Knives Competition trzeba będzie przy użyciu własnego noża sprostać 11 zadaniom (m.in. odrąbanie fragmentu drewnianej deski,  odcięcie fragmentu zawieszonego sznurka, przecięcie toczących się po pochyłej powierzchni piłek do tenisa i tenisa stołowego, odcięcie fragmentu węża ogrodowego, przecięcie na pół patyka do szaszłyków czy przecięcie w poziomie pięciu plastikowych butelek napełnionych wodą). Sprawę utrudni konieczność wykonania tych zadań jedną ręką, bez możliwości wymiany lub ostrzenia noża w trakcie konkurencji. O zwycięstwie zadecyduje najkrótszy czas, a do wygrania są nagrody rzeczowe o wartości 7000 zł oraz atrakcyjne zniżki na zakupy noży i akcesoriów. Wpisowe na konkurs płatne przez stronę internetową wynosi 100 zł (regulamin i szczegóły TUTAJ).
 
Podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – dmuchańca, malowania twarzy, waty cukrowej i popcornu, animacji, kolorowanek oraz wielu innych. Zaplanowano także pokaz pojazdu wojskowego i degustację potraw kuchni polowej przygotowanych pod auspicjami Stowarzyszenia Pasjonatów Wojskowości Kompania Bytom. Będą się także odbywały licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na szczytne cele.
 
Szczegóły wydarzenia na www.kolba.pl/20lat. Zapraszamy!
 
Red., Fot. Kolba.pl

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.