strona główna

Konkursy

Rozpoczynamy głosowanie na najciekawsze parostki sezonu 2019/2020

Rozpoczynamy głosowanie na najciekawsze parostki sezonu 2019/2020
Październik 21 16:00 2019 Wydrukuj

Zaczynamy głosowanie w dziewiątej odsłonie konkursu i firmy Swarovski Optik na najciekawsze parostki. Będzie ono trwać do 22 listopada.
 
Użytkownik może oddać wyłącznie jeden głos w ciągu doby na każde zdjęcie zamieszczone w galerii konkursowej. Aby zagłosować, wystarczy kliknąć ikonkę przedstawiającą dłoń z podniesionym kciukiem, która znajduje się w prawym rogu pod zdjęciem.
 
Po głosowaniu internautów dziesięciu najlepiej ocenionym trofeom członkowie komisji konkursowej niezależnie od siebie przyznają punkty od 1 do 10. Myśliwy, którego parostki zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma nagrodę główną – lornetkę SLC 8x42 Swarovski, ufundowaną przez firmę Swarovski Optik. Szczegóły jej wręczenia ustalimy telefonicznie ze zwycięzcą. Dla reszty finalistów przewidzieliśmy nagrody pocieszenia. Zostaną one przekazane po przesłaniu do redakcji opowiadań relacjonujących strzelenie najciekawszych rogaczy. Teksty ukażą się następnie na łamach „Braci Łowieckiej”.
 
Wyniki konkursu opublikujemy w styczniowym numerze oraz w serwisie internetowym www.braclowiecka.pl.
 
Tegoroczną galerię konkursową można obejrzeć TUTAJ. Pełen regulamin konkursu na najciekawsze parostki znajduje się zaś TUTAJ.
 
UWAGA! W razie zauważenia w trakcie głosowania nieuczciwych praktyk ze strony użytkowników organizator, zgodnie z regulaminem, zastrzega sobie prawo do ingerencji w przebieg głosowania, włącznie z wycofaniem danych zdjęć z konkursu.
 
Red., Fot. archiwum

 

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.