strona główna

Konkursy

Rozpoczynamy głosowanie w X konkursie na najciekawsze parostki!

Rozpoczynamy głosowanie w X konkursie na najciekawsze parostki!
Październik 19 11:58 2020 Wydrukuj

Rozpoczynamy głosowanie w dziesiątej odsłonie konkursu na najciekawsze parostki. Wyboru będzie można dokonywać przez miesiąc, do 19 listopada, spośród 43 trofeów, w tym 4 perukarzy.
 
Zasady są proste. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy witryny mogą oddać jeden głos w ciągu doby na każde zdjęcie zamieszczone w galerii konkursowej (przy czym można wyróżnić w ten sposób dowolną liczbę zdjęć). Aby to zrobić, wystarczy kliknąć ikonkę przedstawiającą dłoń z podniesionym kciukiem, która znajduje się w prawym rogu pod wybraną fotografią.
 
Po głosowaniu internautów 10 najwyżej ocenionym trofeom członkowie komisji konkursowej – złożonej z przedstawicieli redakcji oraz głównego sponsora, warszawskiej firmy Incorsa – niezależnie od siebie przyznają punkty od 1 do 10. Nagrody za miejsca od pierwszego do dziesiątego (tłumiki huku Freyr & Devik Featherweight 269, Ase Utra Radien i Freyr & Devik Featherweight 196, lornetka Noblex 10x42 Vector Black oraz preparat do czyszczenia tłumików Ballistol) zostaną przyznane według kolejności ustalonej przez komisję. Upominki otrzyma 11 osób (przewidziano nagrodę pocieszenia dla osoby, która otarła się o pierwszą dziesiątkę) najwyżej ocenionych przez internautów. Wszystkich uczestników uhonorujemy natomiast ściennymi kalendarzami myśliwych i sympatyków łowiectwa na 2021 r. Zdobywcy wyróżnionych trofeów zostaną dodatkowo poproszeni o przygotowanie relacji z polowań na najciekawsze kozły (zgodnie z regulaminem dostarczenie opowiadań jest warunkiem otrzymania przyznanych nagród). Teksty oczywiście opublikujemy w .
 
Szczegóły wręczenia głównych nagród za pierwsze cztery miejsca ustalimy telefonicznie. Pozostałe upominki zostaną przesłane pocztą.
 
Wyniki konkursu opublikujemy w styczniowym numerze oraz w grudniu w serwisie internetowym www.braclowiecka.pl.
 
Zachęcamy do głosowania! Tegoroczną galerię konkursową można obejrzeć TUTAJ. Regulamin konkursu na najciekawsze parostki znajduje się zaś TUTAJ.
 
UWAGA! W razie wykrycia w trakcie głosowania nieuczciwych praktyk ze strony użytkowników, np. sztucznego zwiększania liczby oddanych głosów, organizator – zgodnie z regulaminem – zastrzega sobie prawo do ingerencji w przebieg głosowania, włącznie z wycofaniem danych zdjęć z konkursu.
 
Red., Fot. archiwum

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.