strona główna

Konkursy

Konkurs z podstaw łowiectwa na targach Euro Target Show w Poznaniu

Konkurs z podstaw łowiectwa na targach Euro Target Show w Poznaniu
Marzec 10 14:54 2023 Wydrukuj

Odwiedzających tegoroczne targi Euro Target Show w Poznaniu w sobotę 18 marca zapraszamy do udziału w konkursie z podstaw łowiectwa, organizowanym przez z udziałem dr hab. Roberta Kamieniarza, prof. UPP, autora nowo wydanego przez Oficynę Wydawniczą Oikos podręcznika „Podstawy łowiectwa”.
 
Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych i składa się z dwóch etapów. Pierwszy potrwa od godz. 10.00 do godz. 14.00 i będzie polegał na rozwiązaniu na stoisku (nr 34) testu sprawdzającego znajomość języka łowieckiego. Wyłonionych w ten sposób pięciu uczestników z największą liczbą punktów zmierzy się ze sobą w finale przeprowadzonym na scenie głównej targów o godz. 15.00. Będą oni mieli za zadanie udzielić odpowiedzi na wylosowane trzy pytania z zakresu zagadnień poruszanych na kursie dla nowo wstępujących do PZŁ. Na tej podstawie zostaną wyłonieni zwycięzcy.
 
Nagrodami za zdobycie pierwszych pięciu miejsc są zestawy książek „Podstawy łowiectwa” z autografem autora i „Pierwsza pomoc na polowaniu” oraz prenumeraty papierowe „Braci Łowieckiej” (zależnie od zajętego miejsca dwuletnia, roczna, półroczna lub kwartalna). Wszyscy uczestnicy spoza finałowej piątki otrzymają kwartalne prenumeraty elektroniczne oraz zniżkę na zakup „Podstaw łowiectwa” (w cenie specjalnej 109 zł, przy cenie regularnej 189 zł).
 
Z pełnym brzmieniem regulaminu konkursu z podstaw łowiectwa można się zapoznać TUTAJ. Zapraszamy do udziału!
 
Podczas targów odbędzie się także spotkanie promocyjne z autorem „Podstaw łowiectwa” Robertem Kamieniarzem. Zainteresowani będą mogli otrzymać autograf oraz poznać kulisy powstania książki. Zapraszamy na stoisko „Braci” w piątek 17 marca w godz. od 13.00 do 16.00 oraz w sobotę 18 marca od 12.00 do 15.00.

 
Red., Fot. Archiwum

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.