strona główna

Konkursy

Rusza głosowanie w konkursie na najciekawsze parostki!

Rusza głosowanie w konkursie na najciekawsze parostki!
Grudzień 02 08:15 2021 Wydrukuj

Rozpoczynamy głosowanie w XI odsłonie konkursu na najciekawsze parostki. Wyboru będzie można dokonywać przez miesiąc, do 2 stycznia 2022 r., spośród 37 trofeów, w tym jednego perukarza.
 
Zasady są proste. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy witryny mogą oddać jeden głos w ciągu doby na każde zdjęcie trofeum zamieszczone w galerii konkursowej (przy czym można wyróżnić w ten sposób dowolną liczbę zdjęć). Aby to zrobić, wystarczy kliknąć ikonkę przedstawiającą dłoń z podniesionym kciukiem, która znajduje się w prawym rogu pod wybraną fotografią.
 
Po głosowaniu internautów 10 najwyżej ocenionym trofeom członkowie komisji konkursowej – złożonej z przedstawicieli redakcji oraz sponsora głównego, warszawskiej firmy Incorsa – niezależnie od siebie przyznają punkty od 1 do 10. Nagrody za miejsca od pierwszego do dziesiątego (polowanie na zwierzynę grubą w Finlandii lub zapas 100 szt. amunicji myśliwskiej marki Lapua dla zwycięzcy oraz po paczce amunicji marki Lapua w wybranym kalibrze dla zdobywców miejsc od drugiego do dziesiątego) zostaną przyznane według kolejności ustalonej przez komisję. Wszyscy uczestnicy dostaną zaś ścienne kalendarze myśliwych i sympatyków łowiectwa na 2022 r., a osoba, która zajęła pierwsze miejsce, otrzyma dodatkowo pamiątkową statuetkę ufundowaną przez redakcję. Zdobywcy 10 wyróżnionych trofeów zostaną poproszeni o przygotowanie relacji z polowań na najciekawsze kozły (zgodnie z regulaminem dostarczenie opowiadań jest warunkiem otrzymania przyznanych nagród). Teksty, oczywiście, opublikujemy w .
 
Szczegóły wręczenia głównych nagród ustalimy telefonicznie z ich zdobywcami. Pozostałe upominki zostaną przesłane pocztą.
 
Wyniki konkursu opublikujemy w styczniu w serwisie internetowym www.braclowiecka.pl oraz w lutowym numerze .
 
Zachęcamy do głosowania! Tegoroczną galerię konkursową można obejrzeć TUTAJ. Regulamin konkursu na najciekawsze parostki znajduje się zaś TUTAJ.
 
UWAGA! W razie wykrycia w trakcie głosowania nieuczciwych praktyk ze strony użytkowników, np. sztucznego zwiększania liczby oddanych głosów, organizator – zgodnie z regulaminem – zastrzega sobie prawo do ingerencji w przebieg głosowania, włącznie z wycofaniem danych zdjęć z konkursu.
 
Red., Fot. 
Bartosz Rakoczy (motyw główny), mat. pras. firmy Incorsa

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.